fbpx
Wyposażenie sprzęt sportowy GYMINSIDER

KIM JESTEŚMY?

Jako zespół GYMINSIDER zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem profesjonalnych stref treningowych zarówno tych małych – domowych jak i dużych – komercyjne kluby sportowe, kluby fitness, siłownie czy przestrzenie do treningu funkcjonalnego. Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt treningowy znanych i cenionych producentów. W naszej ofercie znajdziecie również produkty, które sami projektujemy i – co najważniejsze – produkujemy w Polsce.

  • Projektowanie sprzętu sportowego
  • Produkowanie sprzętu sportowego
  • Dystrybucja sprzętu sportowego

PROJEKTOWANIE

Jesteśmy otwarci na nowe projekty i pomysły naszych klientów.

WIZUALIZACJA

Przy realizacji tworzymy indywidualne wizualizacje stref treningowych.

TRANSPORT I MONTAŻ

Zapewniamy transport i na życzenie montaż na terenie Polski.

POMOC TECHNICZNA

Możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne kiedy tylko potrzebujesz.
0
+
PRODUKTÓW
0
+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
+
PRACOWNIKÓW
0
+
OSÓB ĆWICZĄCYCH

OPINIE KLIENTÓW

JAKOŚĆ

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu! Staramy się, aby nasze produkty wyróżniały się na tle konkurencji. Chcemy abyś ćwiczył na najlepszym sprzęcie w swojej siłowni, klubie czy w domu.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych stref treningowych. Wyposażaliśmy siłownie, klub fitness, strefy treningowe, imprezy sportowe oraz domowe siłownie dla zawodowych sportowców.

ZESPÓŁ

GYMINSIDER tworzą ludzie! Grono specjalistów, sportowców, inżynierów codziennie tworzy profesjonalne strefy treningowe. Projektujmy, produkujemy i dystrybuujemy niezawodny sprzęt z myślą o naszych użytkownikach.